2 grudnia 2014

Studenckie Koło Naukowe Grupa.NET działające przy Katedrze Technologii Informacyjnych pod opieką dr. inż. Jacka Chmielewskiego, zorganizowało IV już edycję konferencji informatycznej „IT Academic Day (ITAD)”. Konferencje ITAD odbywają się już od kilku lat na polskich uczelniach i z roku na rok gromadzą coraz więcej uczestników, umożliwiając im zdobycie wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. W tegorocznej edycji jako prelegentka wystąpiła m. in. absolwentka naszego wydziału, pani Stefania Tempłowicz, która w latach ubiegłych była bardzo aktywnym członkiem SKN Grupa.NET. Konferencja cieszyła się wielkim powodzeniem wśród studentów, którzy mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych i rzeczowych prezentacji, zadać pytania pracownikom firmy Microsoft oraz innym specjalistom branży IT.