4 - 24 października 2015

Mgr Daniel Wilusz uczestniczył w dwóch intensywnych kursach szkoleniowych: dwutygodniowym „regular soft-skills course” oraz w tygodniowym „train the trainer course” w ramach projektu systemowego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi oraz ich wynikami TransFormation.doc”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. W ramach programu MNiSW ogłosiło konkurs dla młodych naukowców na udział w kursach mających na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką. Kursy przeprowadzono w czołowych ośrodkach akademickich na świecie. Mgr Daniel Wilusz odbył szkolenie w Ivey Business School w Kanadzie w zakresie kompetencji miękkich oraz trenerskich umożliwiających przekazanie nabytych umiejętności dalej w polskim środowisku akademickim i poza nim.