22 kwietnia 2016

Katedra Technologii Informacyjnych zaprosiła władze Uczelni, pracowników naukowych i administracyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu do zwiedzenia nowo otwartych laboratoriów naukowych uruchomionych w ramach projektu InnoUEP. Wyposażenie i możliwości laboratoriów prezentowali kierownicy wraz z zespołami:
Laboratorium Wirtualnej i Wzbogaconej Rzeczywistości – kierownik dr hab. inż. Krzysztof Walczak, prof. nadzw. UEP, zespół: dr inż. Rafał Wojciechowski, dr inż. Adam Wójtowicz, dr inż. Sergiusz Strykowski oraz mgr inż. Dariusz Rumiński
Laboratorium Internetu Rzeczy – kierownik dr hab. inż. Jarogniew Rykowski, prof. nadzw. UEP, mgr Daniel Wilusz
Laboratorium Internetu Następnej Generacji – kierownik dr inż. Jacek Chmielewski, mgr inż. Tomasz Chojnacki.
Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z unikatowym w skali europejskiej wyposażeniem laboratoriów i możliwościami jego zastosowania w praktyce. Zapraszamy do galerii zdjęć!