2 czerwca 2016

W ramach seminariów międzykatedralnych na WIGE mgr Daniel Wilusz przygotował prezentację pt. „Metoda studium przypadku w dydaktyce na przykładzie e-biznesu”. Seminarium miało na celu przedstawienie doświadczeń mgr Daniela Wilusza z trzytygodniowego szkolenia "Train the trainer course", które odbył w Ivey Business School w Kanadzie w ramach programu MNiSW TransFormation.doc. Prezentacja miała na celu zapoznanie słuchaczy z metodą studium przypadku ze szczególnym uwzględnieniem doboru materiałów dydaktycznych oraz przygotowania przebiegu zajęć dydaktycznych. Mgr Daniel Wilusz przedstawił słuchaczom elektroniczne bazy tekstów studiów przypadku publikowanych przez Ivey Publishing i Harvard Business Publishing oraz podzielił się swoimi doświadczeniami z wykorzystania tej metody.