3 - 4 listopada 2016

Dr hab. inż. Krzysztof Walczak, dr inż. Jakub Flotyński, mgr inż. Dariusz Rumiński i dr inż. Rafał Wojciechowski uczestniczyli w międzynarodowej konferencji European VR Congress, która odbyła się w Warszawie. Organizatorem konferencji była Agora S.A. W konferencji uczestniczyli również studenci specjalności Elektroniczny Biznes prowadzonej przez Katedrę Technologii Informacyjnych na kierunku Informatyka i ekonometria na studiach I stopnia: Krystian Tomczyk, Ziemowit Wiśniewski oraz Piotr Szczepański, którzy odbywali wakacyjne staże naukowe w Pracowni Wirtualnej i Wzbogaconej Rzeczywistości prowadzonej przez Katedrę Technologii Informacyjnych. Koszty udziału pracowników i studentów zostały pokryte ze środków dotacji projakościowej Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej.