24 - 27 czerwca 2018

Dr inż. Jakub Flotyński oraz dwóch studentów WIGE Mikołaj Maik i Adrian Nowak wzięło udział w międzynarodowej konferencji The 5th International Conference on Augmented Reality, Virtual Reality and Computer Graphics (SALENTO AVR 2018), która odbyła się w Otranto (Lecce, Włochy) w dniach od 24 do 27 czerwca 2018. W drugim dniu konferencji dr inż. Jakub Flotyński przewodniczył sesji Human-Computer Interaction, podczas której student Adrian Nowak przedstawił artykuł pt. Explorable Representation of Interaction in VR/AR Environments (autorzy: Flotyński, J., A. Nowak, K. Walczak). Podczas sesji – “Augmented and Mixed Reality” student Mikołaj Maik przedstawił artykuł zatytułowany „Mixed Reality Stock Trading Visualization System” (autorzy: Rumiński, D., M. Maik, K. Walczak). Artykuły zaprezentowane na konferencji zostaną opublikowane w Lecture Notes in Computer Science (LNCS edited by Springer). Udział w konferencji został sfinansowany ze środków dotacji projakościowej WIGE.