22 - 26 września 2011

Katedra Technologii Informacyjnych gościła prof. Joseph’a E. Urban’a z Texas Tech University i National Science Foundation (USA). W dniu 22 września br. prof. Urban wygłosił wykład otwarty dla pracowników i studentów UEP pt. „Moving Forward With Computing Research and Education in the Second Decade of the Twenty-First Century”. W dniu 23 września br. wziął udział w seminarium katedralnym, podczas którego mgr Daniel Wilusz przedstawił referat pt. "The Architecture of Privacy Preserving, Distributed Electronic Health Records System” (autorzy: Wilusz, D., J. Rykowski), który zostanie wygłoszony na konferencji  AITM'11 w Szklarskiej Porębie. Ponadto prof. Urban odbył konsultacje naukowe z pracownikami Katedry Technologii Informacyjnych, którzy kolejno przedstawiali swoją aktualną tematykę badawczą i osiągnięte rezultaty. W dniu 24 września br. prof. Urban wziął także udział uroczystości udzielenia absolutorium studentom Wydziału Informatyki i Elektronicznej Gospodarki.