10 lutego 2012

W związku z piętnastoleciem istnienia Katedry Technologii Informacyjnych prof. Wojciech Cellary przedstawił na posiedzeniu Rady Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej dorobek naukowy i dydaktyczny Katedry w latach 1996 – 2012. W części posiedzenia Rady Wydziału dotyczącej prezentacji osiągnięć Katedry uczestniczył cały obecny zespół pracowników Katedry, liczący 21 osób. Prezentacji dorobku przysłuchiwały się – specjalnie zaproszone na Radę Wydziału z tej okazji – władze uczelni: JM Rektor, prof. Marian Gorynia, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. Maciej Żukowski oraz Prorektor ds. Finansów i Rozwoju, prof. Jacek Mizerka.  W imieniu władz uczelni gratulacje zespołowi KTI złożył JM Rektor, prof. Marian Gorynia, a w imieniu Wydziału IGE Dziekan, prof. Emil Panek.

list_gratulacyjny.jpg586.47 KB