18 grudnia 2012

W dniu 18 grudnia 2012 odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia programu iEXEC międzynarodowego koncernu CISCO studentom specjalności Elektroniczny Biznes. Program iEXEC, który ma zasięg światowy, dotyczy dostosowywania przedsiębiorstw do wymogów elektronicznej gospodarki. Katedra Technologii Informacyjnych była włączona od samego początku we wdrożenie tego programu na etapie pilotażowym w skali międzynarodowej i ma znaczący wkład w jego rozwój i adaptację dla odbiorców polskich Za zgodą CISCO program iEXEC został włączony do programu studiów na specjalności Elektroniczny Biznes w ramach przedmiotu Electronic Economy wykładanego w języku angielskim. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz uczelni: prorektor ds. edukacji i studentów, dr hab. Jacek Mizerka, prof. nadzw. UEP oraz dr hab. Dorota Appenzeller, prof. nadzw. UEP, prodziekan Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej.