17 - 18 stycznia 2013

Prof. Wojciech Cellary, dr hab. inż. Jargoniew Rykowski, dr inż. Willy Picard, dr inż. Sergiusz Strykowski, dr inż. Wojciech Wiza, mgr Jan Świerzowicz, mgr inż. Dariusz Rumiński, mgr inż. Paweł Dąbrowski i mgr inż. Jakub Flotynski uczestniczyli w konferencji podsumowującej wyniki realizacji projektu kluczowego pt. „Nowe technologie informacyjne dla elektronicznej gospodarki i społeczeństwa informacyjnego oparte na paradygmacie SOA” (POIG 01.03.01-00-008/08), realizowanego przez konsorcjum pięciu uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Wrocławskiej i Instytutu Podstaw Informatyki PAN. Gospodarzem konferencji była Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.