5 - 6 kwietnia 2013

Mgr inż. Paweł Dąbrowski, mgr inż. Jakub Flotyński i mgr Daniel Wilusz uczestniczyli w konferencji naukowej pt. „Uniwersytet Trzeciej Generacji – stan i perspektywy rozwoju”,  która odbyła się w Wąsowie k/Poznania. Podczas konferencji mgr inż. Paweł Dąbrowski wygłosił referat pt „Analiza porównawcza systemów zarządzania nauczaniem na  Uniwersytecie Trzeciej Generacji” (autorzy: Wilusz, D., J. Flotyński, P. Dąbrowski), mgr Daniel Wilusz referat pt. „Studia interdyscyplinarne – doświadczenia na bazie koordynacji  kierunku Techniczne Zastosowania Internetu” (autorzy: Rykowski, J., D. Wilusz), a mgr inż. Jakub Flotyński referat pt. „System zarządzania nauczaniem jako narzędzie wspomagające  dydaktykę na uniwersytecie trzeciej generacji” (autorzy: Wilusz, J., J. Flotyński, P. Dąbrowski, J. Rykowski).