8 - 12 kwietnia 2013

Mgr inż. Paweł Dąbrowski oraz mgr inż. Dariusz Rumiński wzięli udział w szkoleniu "Java SE7 Programming", organizowanym przez firmę Oracle dla uczelni członkowskich Programu Oracle Academy, do którego należy również Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Celem szkolenia było podwyższenie jakości nauczania studentów na przedmiotach związanych z programowaniem komputerów w języku Java, m.in. Programowanie komputerów 1 i 2, Software Design Patterns, Mobile Programming, wykładanych w Katedrze Technologii Informacyjnych na specjalności Elektroniczny Biznes. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w laboratoriach Politechniki Wrocławskiej. Uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.