26 kwietnia 2013

Prof. Wojciech Cellary, prof. Krzysztof Walczak, dr inż. Rafał Wojciechowski, dr inż. Sergiusz Strykowski i mgr Jan Świerzowicz wzięli udział w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Matematyka i informatyka na usługach ekonomii” im. Profesora Zbigniewa Czerwińskiego, organizowanej przez Katedrę Ekonometrii Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W trakcie konferencji dr inż. Sergiusz Strykowski wygłosił referat pt. „Elektroniczna obsługa postępowań administracyjnych” na przykładzie platformy PEOPA (autorzy: Strykowski, S., R. Wojciechowski, J. Świerzowicz). Mgr Jan Świerzowicz uczestniczył w sesji plakatowej, podczas której prezentował temat „Metodyka obliczania stopy społecznego zwrotu z inwestycji dla modelu przetwarzania w chmurze w administracji publicznej”.