29 lipca 2015

Mgr inż. Jakub Flotyński, mgr inż. Dariusz Rumiński i mgr Daniel Wilusz zakwalifikowali się do udziału w Programie TransFormation.doc, realizowanym w ramach projektu systemowego Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami”. W ramach programu sfinansowane zostaną kursy szkoleniowe dla doktorantów i młodych naukowców w czołowych ośrodkach akademickich na świecie. Będzie to szkolenie dwutygodniowe, mające na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką. Mgr inż. Jakub Flotyński odbędzie szkolenie w Ivey Business School w Kanadzie w terminie 6-19 września 2015 r., pozostali laureaci odbędą szkolenia w terminie późniejszym.