18 października 2018

JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przyznał nagrody wyróżniającym się pracownikom:

Prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary, prof. zw. UEP – nagroda indywidualna I stopnia za osiągnięcia organizacyjne i wizerunkowe o istotnym dla Uczelni znaczeniu w roku 2017 – za umocnienie wizerunku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przez niezwykłą aktywność popularno-naukową i publicystyczną w prasie, radiu, telewizji i mediach społecznościowych.

Dr hab. inż. Jacek Chmielewski, prof. nadzw. UEP oraz dr inż. Adam Wójtowicz – nagroda zespołowa za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w roku 2017 – za publikację w wysoko punktowanym czasopiśmie międzynarodowym – za artykuł „Technical Feasibility of Context-Aware Passive Payment Authorization for Physical Points of Sale”, w: Personal and Ubiquitous Computing.

Dr inż. Jakub Flotyński oraz dr hab. inż. Krzysztof Walczak, prof. nadzw. UEP – nagroda zespołowa za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w roku 2017 – za publikację w wysoko punktowanym czasopiśmie międzynarodowym – za artykuł pt. „Ontology-Based Representation and Modelling of Synthetic 3D Content: A State-of-the-Art Review”, w: Computer Graphics Forum.

Nagrodzonym pracownikom serdecznie gratulujemy!