18 października 2013

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu uhonorował nagrodami następujących pracowników KTI: dr hab. inż. Jarogniew Rykowski, prof. nadzw. UEP, otrzymał nagrodę zespołową I stopnia JM Rektora za za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2012/2013 za publikację monografii w języku angielskim „WiFi, WiMAX, and LTE Multi-Hop Mesh Networks. Basic Communication Protocols and Application Areas” (autorzy: Rykowski J., Hung-Yu Wei, and Sudhir Dixit); dr hab. inż. Krzysztof Walczak, prof. nadzw. UEP, otrzymał nagrodę zespołową I stopnia za osiągnięcia organizacyjne: za wyróżniającą się pracę na rzecz UEP w ramach II zespołu ds. Strategii UEP; mgr inż. Zbigniew Paszkiewicz – otrzymał nagrodę indywidualną III stopnia za osiągnięcia dydaktyczne - za pełnienie funkcji opiekuna studenckiego Koła Naukowego Grupa.NET i funkcji mentora drużyny TapBoarders podczas międzynarodowego konkursu Imagine Cup 2013.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!