4 kwietnia 2008

W dniach 30 marca - 6 kwietnia 2008 r. prof. Wojciech Cellary przebywał z wizytą naukową w Taipei (Taiwan). Prof. Cellary był gościem następujących instytucji: National Taiwan University of Science and Technology, National Central University, National Taiwan University, Institute for Information Industry, Chungwa Telecom Co. Ltd., Industrial Technology Research Institute, Telcordia Applied Research Center oraz Ministry of Economic Affairs. Wizyta miała na celu nawiązanie współpracy naukowej z wiodącymi instytucjami naukowymi Taiwanu. Podczas wizyt prof. Cellary wygłaszał wykład pt. "Research on software agents and virtual reality in the Department of Information Technology of the Poznan University of Economics".