7 kwietnia 2008

W dniach od 30 marca do 6 kwietnia 2008 r. prof. Wojciech Cellary przebywał z wizytą naukową w Taipei (Taiwan). Prof. Cellary był gościem następujących instytucji: National Taiwan University of Science and Technology, National Central University, National Taiwan University, Institute for Information Industry, Chunghwa Telecom Co., Ltd., Industrial Technology Research Institute, Hsinchu Science Park, Telcordia Applied Research Center, National Palace Museum oraz Ministry of Economic Affairs. Wizyta miała na celu nawiązanie współpracy naukowej z wiodącymi instytucjami naukowymi Taiwanu. W trakcie wizyt prof. Cellary wygłaszał wykład pt. "Research on software agents and virtual reality in the Department of Information Technology of the Poznan University of Economics".