27 września 2008

Prof. Wojciech Cellary przebywał w dniach od 21 do 27 września 2008 w Tokio, gdzie uczestniczył w miedzynarodowej konferencji The 8th IFIP International Conference on e-Business, e-Services and e-Society i3E 2008. Prof. Cellary pełnił funkcję członka Steering Committe i Liaison Committe. W dniu 22 września złożył również wizytę w United Nations University w Tokio, uczelni działającej pod auspicjami Narodów Zjednoczonych. Prof. Cellarego gościł Prof. Govindan Parayil, Vice Rector, Dr. Srikantha Herath, Senior Academic Programme Officer, oraz Dr. Tomasz Janowski, Senior Research Fellow, UNU-IIST and Head of the Center for Electronic Governance at UNU-IIST. Celem wizyty było zapoznanie się ze strukturą i działalnością UNU w związku z planami utworzenia w Poznaniu UNU Institute on Electronic Governance.