14 października 2010

W dniu 14 października odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu CISCO iExec studentom Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, którzy uczęszczali na zajęcia z przedmiotu Electronic Economy, wykładanego przez prof. Wojciecha Cellarego w języku angielskim na III roku specjalności Elektroniczny Biznes. W uroczystości wręczenia certyfikatów wzięli udział zaproszeni goście: JM Rektor UEP, prof. dr hab. Marian Gorynia, Dziekan Wydziału IGE, prof. dr hab. Emil Panek, dr Jacek Raczkowski, Dyrektor Instytutu Przedsiębiorczości CISCO w Europie Centralnej i Wschodniej, pan Andrzej Piechowiak, Dyrektor Departamentu Informatyki Urzędu Miasta Poznania oraz pani Joanna Waligóra i pan Paweł Waliszewski jako przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Więcej o programie iExec CISCO czytaj na stronach KTI.