1 grudnia 2010

Studenckie Koło Naukowe GRUPA.NET, działające przy Katedrze Technologii Informacyjnych pod opieką mgr. inż. Pawła Baszuro, zorganizowało jednodniową konferencję z cyklu Information Technology Academic Day, zatytułowaną "Podniebny biznes". Konferencję otworzył prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary, a wykłady na temat najnowszych trendów technologii informatycznych - Internetu w chmurach (ang. Cloud Computing) oraz wirtualnej rzeczywistości - wygłosili przedstawiciele firmy Microsoft: Eugeniusz Licznarowski i Marcin Borecki oraz pracownicy Katedry Technologii Informacyjnych: dr hab. inż. Krzysztof Walczak i mgr Jan Świerzowicz. Konferencja była adresowana do studentów i uczniów szkół średnich zainteresowanych informatyką.