13 maja 2011

Z inicjatywy mgr. inż. Zbigniewa Paszkiewicza, asystenta w Katedrze Technologii Informacyjnych w dniu 13 maja br. studenci WIGE uczestniczyli w cyklu wykładów otwartych w ramach Dnia Elektronicznego Biznesu na Wydziale IGE. Wykłady wygłosili absolwenci specjalności Elektroniczny Biznes z lat ubiegłych: Wojciech Chojnacki z firmy Symetria wygłosił wykład "Zarządzanie doświadczeniem użytkownika w procesie tworzenia produktu”, Aleksandra Porębska z firmy Mergers Net sp. z o.o. wykład pt. "Zarządzanie usługami IT na przykładach, czyli ITIL w praktyce", Piotr Sekulski i Jakub Tabędzki z firmy Allegro wykład pt. "Współpraca analityka biznesowego i kierownika projektu w projektach kaskadowych. Przypadek Grupy Allegro", a Agnieszka Onuchowska, Tomasz Jakubowski i Remik Mikuła wykład pt. "W kierunku chmury – konsolidacja serwerów i korzyści biznesowe".