3 - 4 czerwca 2011

W Warszawie odbyły się warsztaty finałowe programu Uniwersytet Ernst&Young, organizowanego wspólnie przez Dział Doradztwa Biznesowego korporacji konsultingowej Ernst&Young i 10 uczelni z całego kraju. Patronem konkursu ze strony UEP jest prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary, a opiekunem zespołu studentów UEP uczestniczących w konkursie dr. inż. Wojciech Wiza. Do udziału w finałach zakwalifikowało się dziewięć zespołów, w tym dwa zespoły z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w składzie: Karol Fabisz, Katarzyna Gajda, Michał Frącek, Tymoteusz Hossa oraz Dawid Wesołowski, Jakub Stachowiak, Robert Łuców, Tomasz Czajkowski. Uczestnicy dostali do rozwiązania specjalnie przygotowany problem sprawdzający całościowe zrozumienie przez studentów zagadnień przedstawionych w ramach wykładów oraz pozwalający studentom wykazać się posiadaną wiedzą i umiejętnościami pracy w grupie, zarządzania zespołem, zarządzania czasem, a także zdolnościami prezentacyjnymi. W tegorocznej edycji zwyciężył zespól Politechniki Warszawskiej.