11 - 12 grudnia 2019

Dr inż. Jakub Flotyński wziął udział w międzynarodowej konferencji STEREOPSIA The 9th International Conference on 3D Immersion IC3D 2019, która odbyła się w dniach 11 – 13 grudnia br. w Brukseli. Komitet Programowy konferencji przyjął do prezentacji i publikacji w IEEE Xplore Digital Library dwa artykuły:
- “Annotation-based Creation of Explorable Immersive VR/AR Environments” (autorzy: Jakub Flotyński, Adrian Nowak) oraz
- “The Semantic Web3D: towards comprehensive representation of 3D content on the semantic web” (autorzy: Don Brutzman, Jakub Flotyński, Athanasios Malamos, Nicholas Polys, Leslie Sikos)
Dr inż. Jakub Flotyński sprawował opiekę naukową nad współautorem jednego z artykułów, studentem I roku na studiach stacjonarnych II stopnia na kierunku Aplikacje Internetu Rzeczy, panem Adrianem Nowakiem, którego udział w konferencji IC3D został sfinansowany z dotacji projakościowej. Student Adrian Nowak zaprezentował w trakcie konferencji zagadnienia związane z implementacją systemu informatycznego opisanego w artykule.